loading

Show info

Copyrıght© dijitalgeyik creatıve studıo

Hizmetlerimiz

Etkinlik ve Tanıtım Filmi (Event and Promotion Films)

Dijital çağda hareketli görüntü çok önemli bir yer tutmakta. Bu doğrultuda firmanız, markanız ya da organizasyonunu yaptığınız bir etkinlik için marka değerini arttıran, yaratıcı olduğu kadar sanatsal altyapıya da sahip projeler üretiyoruz. Akıcı kurgusu ve başarılı teknik içeriğiyle istediğiniz mesajı hedef kitleye ulaştırmanız için en önemli araçları sizlere sunuyoruz. Profes yonel ekibimiz ve ekipmanımız ile tanıtım filmi, etkinlik çekimleri, reklam filmleri, video klipler, spotlar, viral videolar ve hava çekimi de dahil olmak üzere ihtiyaçlarınıza yönelik hizmet veriyoruz.

Animasyon (Motion Graphich)

Hareketli görüntünün bir disiplini olan animasyon videolar, hedef kitlenize aktarmak istediğiniz mesajın, kısa ama en etkili sunum yöntemlerinden biridir. En güncel yazılımlar kullanarak, iletmek istediğiniz mesajı özel bir iş akışı içerisinde tüm detaylarıyla ele alıyoruz. Tasarladığımız görsel ya da tipografik animasyonlarımız ile talep ettiğiniz hedefe etkili ve keyifli bir şekilde ulaşabilmenizi sağlıyoruz.

Marka Oluşturma ve Logo Tasarımı (Branding Identity)

İlk intiba çok önemlidir. Markanızın en önemli yapı taşlarından biri olan logonuz için en yaratıcı ve evrensel fikirleri harmanlıyoruz. Güncel tasarım trendleri ve teknikleri ile marka karakterinize en uygun tasarımları bir yelpazede sunuyoruz.

Kurgu ve Post Prodüksiyon (Editing and Post Production)

Durağan karede olduğu gibi hareketli karede de en iyi hizmeti sizler için sağlıyoruz. Kurgu, ses miksajı, renk düzeltmeleri ve efekt üretimi gibi kayda alınmış her türlü içeriğiniz için profesyonel hizmet sağlıyoruz.

Fotoğraf (Photography)

Durağan karedeki teknik yetkin liğimizle sizlere en özgün ürünleri vermeye çalışıyoruz. Ürün çekimi, moda çekimi, etkinlik çekimi ve tanıtım çekimi alanlarında hizmet veriyoruz.

Basılı Yayıncılık (Print Publishing)

En etkili pazarlama yöntemlerinden olan geleneksel yayıncılık kapsamında, el ilanı, broşür, katalog, afiş tasarımı, stand tasarımı, indoor ve outdoor grafik uygulamaları ve her türlü basılı grafik ürünleri oluşturuyoruz.

Sosyal Medya (Social Media)

Markanız veya firmanız için günümüzde web sitesi ne kadar önemli ise sosyal medyadaki konumu da bir o kadar önemlidir. Bunu göz önünde bulundurarak tamamen markanıza özel olarak üretilen içerik ile tüm sosyal medya kanallarıyla dinamik bir yönetim modeli sunuyoruz.

İçerik Yazarlığı (Content Writing))

Dijital yayıncılık alanında, tasarımdan editöryel içerik üretimine kadar her aşamada destek veriyoruz. Tasarımlarımızı, güncelin yanı sıra erişilebilirlik bakımından da en üst seviyelerde planlıyoruz.

Copyright© dijitalgeyik creative studio