X-Poise Reklam Filmi
X-Poise Ürün Lansman Teaserı
Fikir

Markanın yeni ve iddialı bir ürünü olan X-Poise için, firmanın mühendislerinden olan başarılı okçu Mert Dinçer ile birlikte çalışarak ürünün en güçlü özelliklerini epik tarzda bir anlatım ile vurgulamaya çalıştık.

Tasarım

Türkiye'nin en büyük açık hava okçuluk sahası olan Antalya 100. Yıl Okçuluk Tesisleri'nde gerçekleştirdiğimiz çekimlerde, ürünün titreşim emme kabiliyetini daha etkili anlatabilmek adına saniyede 37.000 kare görüntü çekebilen özel kameralar kullandık.
Fikir

Ases markasının X-Poise ürünü için özel olarak organize edilen lansmanda gösterilmek üzere çalıştığımız projede, lansman mantığına uygun biraz gizemli biraz da ürünün tasarımını vurgulayacak bir atmosfer tasarlamaya gayret ettik.

Tasarım

Gizemli yapıya uygun fakat öte yandan teaser mantığına da ters düşmeyen kısa bir video çıkarmaya çalıştık. Bunun için ışık oyunları ile öncelikle ürünün parlak yapısının ve inovatif endamlı tasarımını vurgulayıp daha sonra siyah fon üzerinde ürünün tamamını gördüğümüz bir packshot ile çalışmayı finale taşıdık.
Back to Top